حمله میوچیچ به سنگین وزن های یو اف سی: خفه شید و اینقدر گریه نکنید

miocic cormier blaydes

دنیل کورمیر که برای سومین نبرد خود در مقابل استیپه میوچیچ لحظه شماری می‌کند دیروز در پیامی به رقیب خود نوشت که برای این مبارزه، با توجه به فراهم شدن قفس و تشک تمرین بهانه‌ای وجود ندارد. اظهارات کورمیر و صحبتهای پیشین کورتیس بلیدز و دانا وایت مبنی بر گرفته شدن کمربند قهرمانی استیپه در صورت عدم مبارزه، واکنش میوچیچ را به همراه داشت. قهرمان سنگین وزن یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای فایتینگ گفت: 

نمیدونم مردم واقعا از من چی‌ میخوان. اینطور بنظر میرسه که همه میگن من این دسته رو در شرایط غیر فعال قرار دادم، من چطور می‌تونم این کار رو انجام بدم؟ دیگران میگن که ما میتونیم تمرین کنیم، خوب خوش به حالتون. شما در ایالت دیگه‌ای زندگی‌ می‌کنید و قوانین شما فرق میکنه. 

مربی‌ من باشگاهشو بست، بدون شوخی‌. اون با کسی‌ تمرین نکرد و کسی‌ هم پولی‌ نمیده چون این عادلانه نیست. اونها بیرون باشگاه یک سری وسایل با خودشون برده بودند. پنج شش نفر بودند که مشغول تمرین بودند و شش فوت هم با هم فاصله داشتند تا اینکه کسی‌ اونها رو دید و گزارش اونها رو داد و احضاریه دادگاه اومد. اینقدر اونها سختگیرند. بنابراین دیگران میتونن فقط خفه شن چون یه مشت احمقند. 

میوچیچ در مورد صحبتهای کورمیر گفت: 

واسم فرقی‌ نداره چی‌ میگه. جدا واسم فرقی‌ نداره نظرش چیه، هیچوقت فرقی‌ نداشته. خداییش حرفهای اون همیشه ضد و نقیض بوده. اون چیزی که واضحه اینه که من قهرمان نیستم، تصمیمات رو اون میگیره. فرقی‌ نمیکنه. همه صحبت می‌کنن، میگن که یا دفاع کن یا کمربندت رو پس بده. فرقی‌ نمیکنه. من نمیتونم همه رو خوشحال نگه دارم. در حال حاضر واسم فرقی‌ نمیکنه. اینقدر گریه نکنین. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.