پیام بلاهوویچ به جونز: جایی‌ برای پنهان شدن باقی‌ نمونده

jon jones vs jan blachowicz

جان جونز پس از شکست دادن دامینیک ریس در آخرین مبارزه، از یان بلاهوویچ به عنوان حریف بعدی خود نام برد. اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت پرواز بین کشورها دانا وایت و دامینیک ریس برای برگزار کردن مسابقه‌ای دوباره بین جونز – ریس بی‌ تمایل نیستند. قهرمان لایت هوی ویت سازمان یو اف سی‌ اما در روز‌های اخیر فرانسیس انگانو را در سنگین وزن به چالش کشید و به دنبال یک مانی فایت میباشد. یو اف سی‌ اما به نظر نمیرسد که تمایلی به برگزار شدن این مبارزه داشته باشد و جونز در پیامی نوشت که احتمال دارد به دلیل کم کاری یو اف سی‌ و پرداخت نکردن پول مورد نظر تا ۲ سال دور از میادین مسابقه باشد. این صحبتها واکنش یان بلاهوویچ را به همراه داشت:

اول سعی‌ کردی که خودت رو تو زندان قایم کنی‌، بعد از اون خواستی‌ که دسته وزنیت رو عوض کنی‌. تو واقعا هر کاری از دستت بر بیاد رو انجام میدی تا سرنوشتت رو تغییر بدی اما هیچ جایی‌ برای پنهان شدن باقی‌ نمونده جانی. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.