پانی کیانزاد در جزیره فایت

pannie kianzad 3

پانی ”بانزای“ کیانزاد به عنوان اولین زن ایرانی وارد یو اف سی شد و اکنون اولین ایرانی خواهد بود که در جزیره فایت مبارزه خواهد کرد.

بحران کرونا مانع یو اف سی ٢۵٠ و دیدار کیانزاد و کوهِیا شد، اما مبارزه آنها تاریخ جدیدی دریافت کرد. پانی کیانزاد (۵ – ١٢) و بِچِ کوهِیا (۴ – ١١) در تاریخ ٢۵ جولای برابر با ۴ مرداد به مصاف هم می روند. خبرگزاری برزیلی کمبات اعلام کرد که مکان این مبارزه هنوز مشخص نشده، با این حال بنا بر گزارش رسانه های سوئدی این مبارزه در جزیره فایت برگزار خواهد شد (یو اف سی محل جزیره فایت را هنوز فاش نکرده است).

کوهیا در رده بندیهای دسته خروس وزن یو اف سی در جایگاه سیزدهم قرار دارد و سابقه مبارزه در مقابل حریفانی مانند راندا راوزی (تایتل فایت) و هالی هولم در کارنامه او دیده میشود. کیانزاد در آخرین مبارزه خود جسیکا رز کلارک را شکست داد و اولین پیروزی خود را در یو اف سی کسب کرد. مبارز اهوازی در صورت برد به جمع بهترین مبارزان زن یو اف سی اضافه خواهد شد.

این مبارزه بدون شک بزرگ ترین فایت کیانزاد در سازمان یو اف سی خواهد بود.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.