کامارو عثمان: آخه کی تایتل شات رو قبول نمی کنه؟ چرا کانر الان ساکت شده؟

kamaru usman conor mcgregor

پس از اینکه کانر مک گرگور خود را در لیست بهترین مبارزان تاریخ (گوت)‌ ام ام‌ای قرار داد بسیاری از مبارزین این رشته به صحبتهای او واکنش نشان دادند. کانر که خود را بهترین فایتر دسته پر وزن، سبک وزن و ولترویت میداند با واکنش کامارو عثمان روبرو شد. کامارو عثمان قهرمان دسته ولترویت، به کانر مک گرگور برای اثبات اظهاراتش پیشنهاد تایتل شات داد اما با سکوت کانر مواجه شد. عثمان در مصاحبه ای با کانال ESPN در این رابطه گفت: 

این بازی میتونه تاریخی بشه. میدونم که خیلیها میخوان که این بازی رو خراب کنند و میگن که کانر سزاوار تایتل شات نیست. اوکی اما نفر بعدی که سزاوار تایتل شاته لیون ادواردزه که نمیتونه از کشورش خارج بشه. اگه کانر میتونه چرا باش مسابقه ندیم؟ اون همین چندوقت پیش در ۱۷۰ پاوند مسابقه داد و عالی‌ بود. کابوی سرونی بسیاری از مبارزانی که در ۱۷۰ پاوند فعالیت میکردند رو شکست داده و کانر رفت و اون رو ناک اوت کرد. بنابراین دیگران چطور میتونن بشینن و بگن که کانر سزاوار این نیست. ما داریم تاریخ رو با هم میسازیم. اون میگه (کانر) که در هر سه دسته بزرگترین پاوند فور پاوند تاریخ ورزش‌ام ام‌ای هستش. الان این شانس رو داره که با پیروز شدن کمربند سه دسته مختلف رو داشته باشه. من این موقعیت رو در اختیارش قرار میدم. اگه کانر علاقمنده مبارزه کنیم.

اما کانر الان ساکت شده، اون چرا ساکته؟ چه کسی‌ به تایتل شات نه میگه؟ من تا بحال چنین چیزی رو در تاریخ ندیدم. وقتی‌ یه قهرمان از کسی‌ میخواد که برای تایتل با اون مسابقه بده چه کسی‌ میگه نه؟ مگر اینکه بدونی که کوچیکترین شانسی‌ برای برد نداشته باشی‌ و این بازی شاید تمام آینده حرفه‌ای تو رو تحت تاثیر قرار بده. تنها به این دلیلیه که میتونند یک تایتل شات رو رد کنند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.