دانا وایت: پیتر یان و جوزه آلدو برای کمربند قهرمانی رو در رو می شوند

dana white aldo petr yan

با خداحافظی هنری سهودو از ورزش ام ام ای، یو اف سی اکنون در فکر تاج گذاری قهرمان جدید دسته خروس وزن است. دانا وایت رئیس یو اف سی در مصاحبه ای با کانال ESPN اعلام کرد که پیتر یان (١ – ١۴) و جوزه آلدو (۶ – ٢٨) بر سر عنوان قهرمانی خروس با هم روبرو خواهند شد.

وایت – سهودو بازنشسته شده و ما الان داریم درباره پیتر یان و جوزه آلدو صحبت می کنیم (برای کمربند خالی دسته خروس وزن). ما هنوز تاریخ و مکان این فایت رو مشخص نکردیم ولی این دو نفر سر تایتل با هم مبارزه می کنند.

آلدو اولین مبارزه خود را در دسته خروس وزن در برابر مارلون مورائس برگزار کرد و از طریق رای داوران شکست خورد (پر حاشیه). او سپس قرار شد که با هنری سهودو مبارزه کند اما بدلیل کرونا و قرنطینه شدن کشور برزیل نتوانست خود را به این دیدار برساند. یو اف سی نیز در نتیجه دامینیک کروز را به عنوان حریف جدید سهودو در نظر گرفت.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.