دعوای جان جونز و دانا وایت شدت گرفت

dana white jon jones

دانا وایت به اظهارات اخیر جان جونز در مورد دروغ گفتن واکنش نشان داد و جونز را به آزمایش دروغ سنجی دعوت کرد. وایت علاوه بر این گفت که پیام هایی از جونز دریافت کرده که انتشار آنها می تواند بی گناهی وی را ثابت کند. با این حال او قصد منتشر کردن پیام های متنی جونز را ندارد.

رئیس یو اف سی چند روز پیش در مصاحبه ای با ESPN اعلام کرد که جونز برای مبارزه در مقابل انگانو پول دیانتی وایلدری تقاضا کرده است. البته وایت همزمان از جانی بونز تمجید کرد و گفت که او بدون شک بهترین فایتر تاریخ یو اف سی می باشد. جونز با شنیدن صحبت های وایت مجددا در توییتر به رئیسش حمله ور شد و نوشت.

تا زمانی که درباره من دروغ بگید، من هم باید از خودم دفاع کنم. لطفا به وکیلتون (هانتر کمبل) بگید که پیام های متنی من رو منتشر کنه. یک دروغگوی لجن نباش، سابقه من به اندازه کافی خراب هست (خراب ترش نکن). من هرگز پول دیانتی وایلدری از شما نخواستم. وایلدر هر فایتی ٣٠ میلیون میگیره، تو میگی که من بهترین فایتر تاریخ یو اف سی هستم، اگه راست میگی نصف این پول رو به من بدید.

من حتی یک چهارم پول دیانتی وایلدر هم از شما تابحال نگرفتم. اگر ارزش واقعی من رو نمیدونید قراردادم رو فسخ کنید. مطمئنم که سازمان های دیگری هستند که با کمال میل من رو به خدمت می گیرند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.