صحبت های دانا وایت درباره شرایط کنونی جان جونز

dana white

صحبت های دنا وایت درباره شرایط کنونی جان جونز:
”در نهایت به یه نقطه ای میرسی که از مخالفت خسته میشی“.

از وقتی که رئیس یو اف سی ست کردن مبارزه بین انگانو و جونز را غیرممکن دانست اختلافات بین قهرمان لایت هوی ویت ufc جان جونز و دانا وایت بالا گرفته تا جایی که جونز اعلام کرد که میخواهد از عنوانش دست بکشد. وایت در این باره گفت:


همیشه که قرار نیست آدم با همه چی موافق باشه من و جان جونز در حال حاضر سر یه موضوع باهم اختلاف نظر داریم اون شریک این کسب و کاره کانر مگ گرگور شریک این کسب و کاره این لیست همینطوری ادامه پیدا میکنه تا آخر… وقتی تو به یه جایی میرسی که در این کار سوپراستار میشی یجورایی شریک کاری محسوب میشی. الان ما سر بعضی مسائل با هم اختلاف داریم و سرشون باهم می‌جنگیم و کلماتی رو راجع به هم میگیم و موضوع اینه که درنهایت به نقطه ای خواهی رسید که از مخالفت کردن خسته میشی مثل هر رابطه دیگه ای.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.