واکنش ماسویدال به اظهارات اخیر دانا وایت

jorge masvidal

خورخه ماسویدال (13-35) بعد از صحبت های دانا وایت درباره اینکه او مایل به مبارزه مقابل کامارو عثمان نیست (به دلیل دستمزد کم) در سه توئیت جداگانه عدم رضایت خود را از شرایط دستمزدش در ufc اعلام کرد.

لطفا درآمد مارو با بقیه لیگ ها مقایسه نکنید. کاش میشد منم مثل بقیه لیگ ها کمتر دستمزد بگیرم اما نصف درآمد تضمین شده رو هم بگیرم. ما اینجا 12 تا 18 درصد درآمد تضمین شده رو میگیریم که مقدارش خیلی کمه.

پنجاه درصد درآمد.من از هاتداگی که شما در ورزشگاه میفروشن یا از لوگو های توی قفس چیزی گیرم نمیاد. تا الان یه دلار بابت بلیط هایی که فروختید گیرم نیومده. شغلم اینه که توی صورتم مشت بخوره و این شرایط بحرانی هیچ ربطی به این مساله نداره (به پیشنهاد بد شما).

من یک فایتر مستقل نیستم (قراردم با شماست) و نمیتونم جای دیگه ای مبارزه کنم. اگه راست می گید بذارید برم تا ببینید که ارزششو داشتم (که از دستم بدید).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.