یو اف سی ٢۵٠: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

nunes spencer

یو اف سی صبح روز یکشنبه در شهر لاس وگاس رقابت های خود را ادامه می دهد. آماندا نونس (۴ – ١٩) قهرمان خروس وزن و پَر وزن بانوان یو اف سی، در فایت اصلی این رویداد به مصاف قهرمان سابق ”اینویکتا“ فلیشا اسپنسر (١ – ٨) می رود. این اولین دفاع نونس از عنوان قهرمانی پر وزن است و او در صورت برد به اولین زنی تبدیل خواهد شد که در دوسته وزنی یو اف سی از عنوان های قهرمانی خود دفاع کرده.

کودی گاربرند (٣ – ١١) قهرمان اسبق خروس وزن یو اف سی، در فایت ماقبل اصلی به مصاف رافائل آسونچااو (٧ – ٢٧) می رود. گاربرند در حال حاضر سه شکست و آسونچااو دو شکست پیاپی به همراه دارند.

الجمین استرلینگ (٣ – ١٨) و کوری سندهگن (١ – ١٢) نیز در یک مبارزه بسیار مهم در دسته خروس وزن با هم رو در رو می شوند. برنده این مبارزه به احتمال زیاد برای کمربند قهرمانی خروس وزن مبارزه خواهد کرد.

کارت مقدماتی: یکشنبه صبح ساعت 03:00 به وقت ایران. ساعت 00:30 به وقت اروپا.

کارت اصلی: یکشنبه ساعت 06:30 به وقت ایران. ساعت 04:00 به وقت اروپا.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.