کانر مک گرگور اعلام بازنشستگی کرد

conor mcgregor

کانر مک ‌گرگور قهرمان ایرلندی و سابق سازمان یو اف سی برای‌ دومین بار بازنشستگی خود را از رقابت های ام‌ ام ‌ای اعلام کرد. در حین برگزاری رویداد یو اف سی 250، کانر مک گرگور با انتشار توییتی در حساب توییتر خود دنیا ام ام ای را در شوک فرو برد‌.

سلام دوستان من تصمیم گرفتم که از مبارزه بازنشسته بشم. از تمام ‌خاطرات بسیار خوب ممنونم، عجب سفری بود.

این عکس من و مادرمه در لاس وگاس پس از یکی‌ از قهرمانیام! خونه‌ ی رویاهات رو انتخاب کن مگزی دوستت دارم! هر چیزی رو که بخوای مال توه (واست فراهم می‌کنم) (قلب).

گفتنی است که کانر مک گرگور در سال ۲۰۱۹ نیز خبر از بازنشتگی خود داده بود، ولی در ژانویه ۲۰۲۰ بار دیگر به رقابت ها بازگشت. کانر علاوه بر تمام رکورد های شخصی خود دارای دو رکورد منحصر به فرد برای سازمان یو اف سی نیز می‌باشد، رکورد بیشتر فروش تلویزیونی یک مبارزه (در یو اف سی ۲۲۹) و همچنین‌ بیشترین بلیط فروشی یک رویداد در تاریخ (یو اف سی ۲۰۵) در سالن مدیسون اسکوئر گاردن در نیویورک.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.