حمله ی تند علی عبدالعزیز به کانر مک گرگور

abdelaziz conor

علی عبدالعزیز منیجر سرشناس و شناخته شده ی ورزش ام ام‌ای، به خبر بازنشستگی کانر مک گرگور واکنش نشان داد. اندکی پس از پایان رویداد یو اف سی 250 بود که کانر مک گرگور فایتر 31 سال ایرلندی و قهرمان سابق دو دسته سبک وزن و پَر وزن سازمان یو اف سی خبر بازشستگی خود را منتشر کرد. این خبر واکنش های بسیار زیادی را به همراه داشت. علی عبدالعزیز منیجر قهرمان اینتریم (موقت) دسته سبک وزن جاستین گیجی و همچنین قهرمان این دسته حبیب نورماگمدوف، در واکنش به این ‌خبر در توییتر خود نوشت:

تو (کانر) باید وارد میشدی و با تونی فرگوسن مبارزه میکردی، تو سال ها خودت رو از اون (تونی فرگوسن) مخفی کردی، جاستین گیجی وارد شد و کارش رو انجام داد. حالا تو (کانر) باید با باسنت بشینی و مبارزه ی دو تا از بهترین فایتر های دنیا رو مشاهده کنی…

گفتنی است که این دو، در گذشته نیز درگیری های لفظی با یکدیگر داشتند و باید دید که آیا این بار کانر مک گرگور به این حمله واکنشی نشان خواهد داد یا خیر.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.