دانا وایت: مک گرگور مبارزه با تونی فرگوسن را نپذیرفت

dana white conor mcgregor

حواشی و اظهار نظر ها راجع به خبر بازنشستگی کانر مک گرگور ادامه دارد. در یکی از جدیدترین اظهار نظرها، دانا وایت رئیس سازمان یو اف سی در برنامه ی “فرست تیک” مدعی شد که کانر مک گرگور این فرصت را داشته که در رویداد یو اف سی249 در مقابل تونی فرگوسن قرار گیرد ولی مک گرگور این پیشنهاد را نپذیرفت. دانا وایت اظهار داشت:

کانر مک گرگور میخواد با جاستین گیچی فایت کنه (برای کسب عنوان اینتریم) ولی گیچی به تازگی تونی فرگوسن رو شکست داده تا فایت با حبیب رو به دست بیاره. کانر این فرصت رو داشت که اگر حبیب یا تونی انصراف بدن (در رویداد یو اف سی 249) جایگزین یکی از اون ها بشه، ولی اون (کانر) برگشت و گفت من فایتر جایگزین نیستم و این کار رو انجام نمیدم! اگر‌ کانر حاضر به مبارزه میشد الان اون در این جایگاه بود (جایگاه جاستین گیچی) ولی این کار رو نکرد! و گیچی وارد شد و این کار رو انجام داد، پس گیچی با حبیب مبارزه میکنه.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.