واکنش کامارو عثمان به صحبت های نیت دیاز: خفه شو و بشین سر جات

kamaru usman

صحبتهای نیت دیاز در مورد دریافت تایتل فایت گیلبرت برنس در مقابل کامارو عثمان و بی‌ ارزش کردن آن، واکنش بسیاری از مبارزان دسته ولترویت را به همراه داشت. نیت دیاز از ماسویدال به عنوان فایتری که سزاوار تایتل شات را دارد نام برد و مبارزه‌ی اصلی‌ رویداد ۲۵۱ را مسابقه‌ای قهرمانی نمیداند. کامارو عثمان قهرمان این وزن با انتشار چند توییت به صحبتهای نیت دیاز واکنش نشان داد.

جالبه چون وقتی‌ اونها (یو اف سی‌) داشتند به دنبال قربانی بعدی میگشتند من کوچیکترین چیزی از تو نشنیدم. اون یارو (ماسویدال) که آبروی تو ولگرد بی‌ سرو پا رو برد، و مک ناگتس (ترسو – اشاره به کانر مک گرگور) بی‌ سرو پا فرار کرد و خودش و یه جا قایم کرد. پس خفه شو و بشین سر جات. آه و یادت نره که پی پر ویو بازی‌های ۲۵۱ رو بخری. 

یه سری نکته:

تو ولگرد بی‌ سرپا – در ۸ سال آخر ۵ بازی از ۹ بازیت رو باختی. کلا ۱۲ باخت داری. در ۴ سال آخر ۱ برد داشتی و ۱ باخت. وقتی‌ که به تو تایتل شات رو در مقابل تایرون وودلی پیشنهاد دادند قبول نکردی. 

اون یارو (ماسویدال) – کلا ۱۳ باخت داره. در مقابل دیمین مایا باخت کسی‌ که برنس اون رو در راند اول شکست داد. آبروی تو بی‌ سرو پا رو برد.

برنس –  در کمتر از ۲ سال ۶ برد پیاپی داره. مایا رو ناک اوت کرد کسی‌ که اون یارو رو شکست داده. با اقتدار (۴۴-۵۰) وودلی رو که تو نخواستی برای تایتل و در مقابلش بازی کنی‌ رو شکست داد. برنس یک رزمی کار حقیقیه که فقط حرف نمیزنه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.