توافق تایسون فیوری و انتونی جاشوا برای مبارزه

joshua fury

به نقل از ادی هرن‌، پروموتور سرشناس رشته ی بوکس و منیجر انتونی جاشوا، تایسون فیوری و انتونی جاشوا برای برگزاری دو مسابقه ی بوکس (به نفر بازنده ریمچ تعلق میگیرد) به توافق رسیدند. همچنین تایسون فیوری قهرمان شکست ناپذیر دسته ی سنگین ‌وزن سازمان دبلیو بی سی (۳۰ برد_۰شکست_۱تساوی) با انتشار پیغام ویدیویی خبر از نهایی شدن این مبارزه برای سال 2021 داد. فیوری در پیام خود گفت:

بزرگترین مبارزه تاریخ بوکس بریتانیا قطعی شد. یک قرارداد دو مبارزه ای بین تایسون فیوری و انتونی جاشوا برای سال آینده. فقط ی مشکل کوچیک، من اول باید دیانتی وایلدر رو در هم بکوبم و بعد از اون من در سال آینده به سراغ جاشوا میرم.

گفتنی است که تایسون فیوری در مبارزه قبلی خود موفق به شکست دادن دیانتی وایلدر شد و طبق قرارداد مبارزه، ریمیچ برای هر دو بوکسور الزام آور میباشد . دیانتی وایلدر تا پیش از این شکست دارای رکورد فوق العاده ی ۴۲ پیروزی- ۰باخت -و ۴۱ ناک اوت بود.

همچنین انتونی جاشوا، قهرمان سازمان های دبلیو بی ای، ای بی اف، دبلیو بی او و ای بی او در دسته ی سنگین‌وزن (۲۳ برد-۱ شکست – و ۲۱ ناک اوت) در مبارزه پیشین خود در عربستان سعودی موفق به شکست اندی روئیز مکزیکی شده است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.