الکساندر ولکانووسکی: این بار مکس هالووی را ناک اوت می‌کنم

holloway volkanovski

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۵ الکساندر ولکانووسکی موفق شد که با غلبه کردن بر مکس هالووی به قهرمان جدید پر وزن این سازمان تبدیل شود. سازمان یو اف سی‌ اما در رویداد ۲۵۱ برای بار دوم، این دو را در مقابل هم قرار خواهد داد تا هالووی برای پس گرفتن عنوان قهرمانی شانس دیگری داشته باشد. در مصاحبه با ‌ای اس پی‌ ان ولکانووسکی گفت: 

این یک ریمچه و من در حال حاضر چیزی واسه اثبات کردن دارم، این از یک برد تنها بزرگتره. نمیخوام که برم اونجا و فقط شکستش بدم، این کار رو قبلا کردم. من در ۵ راند با اقتدار از اون سر تر بودم اما اونها (یو اف سی‌) با وجود این به اون ریمچ رو دادند. مردم خیلی‌ زود فراموش کردند که چطور این کار رو انجام دادم. اونها یه سری صحبتهای مغرضانه و کامنتس نوشته بودند که موجب رنجش من شده، حس می‌کنم به من بی‌ احترامی شده. این بار چیزی واسه ثابت کردن دارم، این بار داخل ۵ راند اون رو ناک اوت می‌کنم. این رو به شما قول میدم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.