حمله خورخه ماسویدال به نوچه های یو اف سی

jorge masvidal

خورخه ماسویدال به فایتر هایی که در کنار مبارزه کردن مشغول گزارشگری هستند و از نحوه پرداخت حقوق مبارزان در یو اف سی طرفداری می کنند حمله کرد.

نوچه هایی که در حال حاضر رویدادهای یو اف سی رو گزارش می کنند و میگن مبارزه کن، از اینکه اسم فایتر (فعلی/سابق) رو روی خودشون گذاشتند باید خجالت بکشند. هیچ کدوم از شما به اندازه من و مثل من این کار رو انجام نداده (مبارزه کردن). یک دلیلی وجود داره که شما مفسر و گزارشگر شدین.

دلیل حمله ماسویدال

در حالی که هواداران در چند هفته اخیر شاهد بازنشستگی هنری سهودو (شایعه: به دلیل حقوق کم) و اعتراض جان جونز و خورخه ماسویدال به دستمزدهای پایین یو اف سی بوده اند، دنیل کورمیر در صحبت هایش با آریل هلوانی طرف یو اف سی را گرفت و از کارفرمای خود حمایت کرد.

دنیل کورمیر، دامینیک کروز، مایکل بیسپینگ و پال فلدر از جمله مبارزانی هستند که در حال حاضر رویدادهای یو اف سی را تفسیر و گزارش می کنند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.