حمله دوباره‌ی رافائل دوس آنجوس به نیت دیاز و چلنج کردن کانر مک گرگور

rafael dos anjos

رافائل دوس آنجوس قهرمان پیشین دسته سبک وزن یو اف سی‌ در سال ۲۰۱۶ و با توجه به مصدومیتی که مواجه شد، نبرد با کانر مک گرگور را از دست داد. نیت دیاز به عنوان جانشین دوس انجوس مسابقه در مقابل ستاره ایرلندی را در مدتی‌ بسیار کوتاه پذیرفت و اولین شکست کانر را در سازمان یو اف سی‌ به ثبت رساند. نیت دیاز در دومین مسابقه در مقابل کانر شکست خورد اما موفق شد که از نظر مالی‌ تا آخر عمر تامین شود. او که چندی پیش و در توییتی مسابقه‌ی برنس – عثمان را زیر سوال برده بود و از در آمد بسیار زیاد خود صحبت کرد، با واکنش دوس آنجوس همراه شد:

نیت دیاز اینقدر خودنمایی و لاف نزن که چقدر پول در میاری، گذشته‌ی خودت رو فراموش نکن. تو اون مانی فایت بزرگ رو تنها به خاطر مصدومیت من گرفتی‌.

دوس آنجوس در ادامه مک گرگور را در سه وزن مختلف به چالش کشید: 

بیا مسابقه بدیم کانر مک گرگور. اگه به دنبال کسی‌ برای مسابقه میگردی من حریف توام. ۱۵۵، ۱۶۵ یا ۱۷۰ پاوند برای من فرقی‌ نمیکنه. اون بازنشستگی میتونه بره گورشو گم کنه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.