منیجر حبیب: کانر با اعلام بازنشستگی، لحظه‌ی خوب آماندا نونس را خراب کرد

amanda nunes conor mcgregor

آماندا نونس در مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۰ از کمربند فدر ویت خود در مقابل فلیشا اسپنسر دفاع کرد و به اولین زنی تبدیل شد که در تاریخ یو اف سی همزمان از کمربند دو وزن مختلف دفاع کرده است. لحظاتی پس از برد نونس، کانر مک گرگور با انتشار پستی از خداحافظی خود خبر داد. بسیاری از جمله علی‌ عبد العزیز به انتشار آن خبر، تنها لحظاتی پس از برد نونس واکنش نشان دادند زیرا معتقد بودند که خبر خداحافظی کانر توجهات را از برد نونس به سمت کانر برد. در مصاحبه با تی‌ام زی عبد العزیز در رابطه با خداحافظی کانر گفت:

همون فاحشه‌ی پیر سابقیه که به دنبال توجهه. اون لحظه شیرین برد آماندا نونس بیچاره رو دزدید. بس کن. اون در حال حاضر به دلیل رفتارش داره جریمه میشه. در حال حاضر اون باید سر جاش بشینه. برو با تونی فرگوسن مسابقه بده، مشغول کن خودتو و فعال باش. برو با خورخه ماسویدال مسابقه بده. فعال باش. یادتونه اون همین‌ها رو قبلا به ما میگفت؟ چی‌ شد؟ داره حساب پس میده. یو اف سی‌ منتظر کانر نمی‌‌ایسته، ما منتظر کانر نمی‌‌ایستیم. آیا حبیب میخواد باش مسابقه بده؟ اون (کانر) میتونه اینو فراموش کنه. فکر نمیکنم که حبیب بخواد باش مسابقه بده. آیا گیچی میخواد؟ نمیدونم، شاید. اما در مجموع می‌خوام که اون یه مسابقه دیگه بده تا به تایتل شات برسه. دوست دارم در مقابل تونی فرگوسن ببینمش. فکر می‌کنم که مسابقه‌ای خوبی‌ بشه. اونها یه سری مسائل در گذشته با هم داشتند و فکر می‌کنم که اونها میبایستی با هم مسابقه بدن که ببینیم چه کسی‌ حریف شماره یکه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.