هنری سهودو: ولکانوفسکی ۲ راند هم با من دوام نمیاره

henry cejudo

هنری سهودو که چندی پیش اعلام بازنشستگی کرده بود به نظر می‌رسد که بسیار مایل است که به اولین مبارزی تبدیل شود که در سه دسته‌ی مختلف سازمان یو اف سی‌، عنوان قهرمانی را کسب کرده باشد. او چندی پیش کمربند مگس وزن خود را رها کرد تا به فعالیت در دسته خروس وزن ادامه دهد. در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۹ او اما پس شکست دادن دامینیک کروز با خداحافظی از میادین مسابقه بسیاری از هواداران را در شوک فرو برد. سهودو اما با توجه به اعلام بازنشستگی، الکساندر ولکانوفسکی قهرمان فدرویت را به چالش کشید. ولکانوفسکی که در تاریخ ۱۱ جولای به مصاف مکس هالووی خواهد رفت در شو اریل هلوانی گفت:

پس از اینکه هنری سهودو اعلام بازنشستگی کرد و بعد از اون گفت که میخواد برای مبارزه در فدرویت برگرده، من از این به بعد اون رو یک حریف در دسته فدرویت میبینم. 

در واکنش به صحبتهای ولکانوفسکی هنری سهودو در توییتی نوشت:

اگه من زمانی‌ به ‌ام ام ‌ای برگردم میام که سرتو بزنم کوتوله گنده (بیش از حد رشد کرده). من روی مدال المپیکم، دو کمربندم و اولین دوست دخترم شرط میبندم که تو ۲ راند هم در مقابل تریپل سی‌ (هنری سهودو) دوام نمیاری. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.