دانا وایت: دسته فدروِیت بدون آماندا نونس منحل خواهد شد

amanda nunes 1

آماندا نونس با شکست دادن فلیشا اسپنسر در رقابت های یو اف سی ٢۵٠، به اولین زن و فایتری تبدیل شد که همزمان از کمربند قهرمانی دو دسته وزنی در یو اف سی دفاع کرده است. نونس پس از تاریخی شدن در یو اف سی اظهار داشت که احتمال بازنشسته شدن او وجود دارد.

نونس – من به هر چیزی که میخواستم رسیدم… الان در موقعیتی هستم که هم میتونم بازنشسته شم و هم اینکه میتونم به مبارزه کردن ادامه بدم…

در مصاحبات اخیر یو اف سی از وایت سوال شد که آیا دسته پر وزن یو اف سی بدون آماندا نونس باقی خواهد ماند؟ رئیس یو اف سی پاسخ داد:

احتمالا نه… باور کنید همین چند روز پیش به همکارام گفتم که باید دسته فدرویت (پر وزن) رو بزرگ تر کنیم. باید فایتر های زن بیشتری رو به این دسته اضافه کنیم و الان قهرمانمون میگه که احتمال داره بازنشسته شه. بنابراین باید فکرامون رو روی هم بگذاریم و یه راه حل خوب پیدا کنیم…

وایت در ادامه افزود که رابطه او با نونس فوق العاده است و او هرگز مشکلی در مذاکرات و غیره با قهرمان برزیلی نداشته. با این حال اگر نونس بازنشسته شود، وایت او را درک خواهد کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.