یو اف سی وگاس ٣ | بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

blaydes vs volkov

یو اف سی بر خلاف سازمان ها و ورزش های دیگر رقابت های خود را با قدرت پیش برده و بامداد یکشنبه در شهر لاس وگاس به این روند ادامه خواهد داد. الکساندر ”دراگو“ ولکوف قهرمان سابق سنگین وزن بلاتور در فایت اصلی رویداد یکشنبه به مصاف کورتیس بلیدز می رود. ولکوف (٣١ برد و ٧ باخت) در رده هفتم و بلیدز (١٣ برد و ٢ باخت) در رده سوم رنکینگ های دسته سنگین وزن یو اف سی قرار دارد.

یک مبارزه دیدنی در دسته پر وزن برای فایت ماقبل اصلی در نظر گرفته شده و جاش اِمِت (١۵ برد و ٢ باخت) با شِین بورگوس (١٣ برد و ١ باخت) روبرو خواهد شد. بلال محمد (١۶ برد و ٣ باخت) فلسطینی آمریکایی نیز در دسته ولترویت در مقابل لایمن گود (٢١ برد و ۵ باخت) قرار خواهد گرفت.

بابی گرین (٢۴ برد و ١٠ باخت) در مقابل کلی گوییدا (٣۵ برد و١٩ باخت) دیگر مبارزه جذابیست که در این رقابت ها برگزار می شود.

کارت اصلی – یکشنبه صبح ساعت 04:30 به وقت ایران. ساعت 02:00 به وقت اروپا.

کارت مقدماتی – یکشنبه صبح ساعت 01:30 به وقت ایران. شنبه شب ساعت 23:00 به وقت اروپا.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.