جواب مثبت جان جونز به چالش مایک تایسون

jon jones vs mike tyson

جان جونز و خورخه ماسویدل از جمله مبارزانی هستند که اخیرا با سازمان یو اف سی‌ به دلیل دستمزدشان به مشکل بر خوردند. مایک تایسون اسطوره‌ی بوکس دنیا که در ماه‌های اخیر از علاقه‌ی خود به مسابقه دادن صحبت کرده بود در مورد حواشی اخیر جان جونز گفت: 

ببینید یو اف سی‌ از بوکس محبوب تره مگه نه؟ در سطح بالاتری قرار داره مگه نه؟ اما یه فایتر یو اف سی‌ هیچوقت نمیتونه پولدارتر از یک بوکسر باشه. برای بدست آوردن ۱۰۰ میلیون دلار کانر مجبور بود که با فلوید می ودر بازی کنه. اگه جان جونز میخواد یه پول هنگفتی در بیاره اون میبایستی با من مسابقه بده. 

جان جونز هم در جواب تایسون نوشت: 

حرفهات رو میشنوم مایک تایسون. 

جونز در ادامه نوشت: 

من با تو در رینگ بوکس مسابقه میدم مایک تایسون، البته اگه تو قول بدی که پس از اون در اوکتاگون با من یه مبارزه‌ی حسابی‌ داشته باشی‌. و تنها به دلیل اینکه من احترام خیلی‌ زیادی واست قائلم قول میدم که هیچ جاییت رو نشکنم.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.