دن هوکر در صورت برد در مقابل پویریر، تونی فرگوسن یا کانر مک گرگور را می‌خواهد

dan hooker

دن هوکر یکشنبه صبح در مسابقات یو اف سی‌ ‌وگاس ۴ به مصاف داستین پویریر میرود. دن هوکر در مصاحبه‌ای با سابمیشن رادیو در مورد برنامه های آینده اش گفت: 

اگه داستین رو شکست بدم تنها سه فایت برای من باقی‌ میمونه در آینده. یا مسابقه برای تایتل، یا مسابقه در مقابل تونی فرگوسن یا کانر مک گرگور. فکر می‌کنم که در صورت برد، من بهترین مدعی برای تایتل هستم مخصوصا اگه برد من از طریق استاپج (متوقف کردن بازی از طرف داور) باشه. بنابراین فکر می‌کنم که در وضعیت و موقعیتی قرار دارم که دیگران میبایستی من رو به چالش بکشند که تونی فرگوسن و کانر مک گرگور هم دو نفر از اونا هستند. اونها میتونند من رو به چلنج کنند. برای یک بار هم که شده میخوام آروم و خونسرد عمل کنم. البته اگه تونی سالم باشه و بخواد که مسابقه بده و برای مسابقه تماس بگیره. من سالهاست که این فایترها رو به چالش می‌کشیدم و در تمام دوران حرفه ایم مشغول به چلنج کردن دیگران بودم و حس می‌کنم که با این بازی در موقعیتی قرار میگیرم که دیگه لازم نیست که به دنبال دیگران بدوم، بلکه حس می‌کنم که اونا میتونند به دنبال من برای مسابقه باشند. بنابراین اگه اون میخواد (تونی) میتونه که از یو اف سی‌ این درخواست رو داشته باشه و من برای این فایت خوشحال میشم. اما فکر نمیکنم که این مسابقه‌ای باشه که من بش نیاز داشته باشم.

دن هوکر در مورد کانر گفت:

واسه اون احمقانست که مسابقه در مقابل من رو داشته باشه. این رو صادقانه بتون میگم من کاملا متوجه این هستم که اون علاقمند به یه فایت پی پر ویو دیگست، که با یه اسم دیگه‌ای مسابقه بده و پی پر ویو و یا توجه دیگران رو به خودش جلب کنه. من فایتر یک کشور بسیار کوچیک هستم که نیوزلنده. مارکت ما خیلی‌ کوچیکه در حالیکه اون با وجود اینکه از ایرلنده هواداران ایرلندی خیلی‌ زیادی در آمریکا داره. اون مخاطبان و جذابیت خیلی‌ زیادی داره اونجا. بنابراین صحبت ارقام پیش میاد و وقتی‌ صحبت ارقام پیش میاد فکر نمیکنم که من بهترین فایت برای اون باشم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.