خورخه ماسویدال: برنس پایین ترین مبلغ رو برای مبارزه دریافت کرد

jorge masvidal

خورخه ماسویدال که مدتیست با سازمان یو اف سی‌ بر سر دستمزد خود به مشکل بر خورده در کانل یوتوب خود در مورد مسابقه برنس – عثمان و دیگر مسائل صحبت کرد: 

اونها (یو اف سی‌) مبلغ خیلی‌ کمتر از اون چیزی که میبایستی میگرفتم رو به من پیشنهاد دادند برای مبارزه با عثمان. بعد از اون اونها حداقل مبلغی رو به برنس پیشنهاد دادند که قبول کنه. این کاریه که اونها انجام دادند. اونها اول به من پیشنهاد دادند بعد که من گفتم نه رفتند سراغ دیگران تا به گیلبرت رسیدند. گیلبرت اولین گزینه‌ی اونها نبود. هیچکس در اشل جهانی‌ اون رو نمیشناسه. من منکر مهارتهای اون نمیشم اما اون آدم معروفی‌ نیست، مسلما اون پایینترین مبلغ رو برای مبارزه برای تایتل قبول کرد. اون هر کاری رو که بخواد میتونه با مهارتهاش و وقتش انجام بده. من هم می‌تونم. من از اونها پول بیشتری میخوام. من هیچ چیز مثبت یا منفی‌‌ای در مورد مسابقه‌ای که در پیشه ندارم (برنس – عثمان)، من فقط نگران خودم هستم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.