کورتیس بلیدز: به این سه دلیل دانا وایت از من خوشش نمیاد

curtis blaydes

مبارز سنگین وزن سازمان یو اف سی‌ که در آخرین مسابقه‌ی خود در مقابل الکساندر ولکوف به پیروزی رسید در مصاحبه‌ای به حرفهای دانا وایت واکنش داد. دانا وایت پس از پیروزی بلیدز عملکرد او را به دلیل روش بازی زیر سوال برد. کورتیس بلیدز با پیروز در مقابل ولکوف به چهارمین برد پیاپی خود دست یافت و در واکنش به صحبتهای وایت گفت: 

اون با من به دو دلیل، یا بهتر بگم به سه دلیل حال نمیکنه. اول اینکه اون چیزی که در ذهنم هست رو میگم، اون از این خوشش نمیاد. دو، استایل من که در اوکتاگون به نمایش میذارم. من زیاد گرپلینگ استفاده می‌کنم. و دلیل سوم اینه که معتقدم به اندازه‌ی کافی‌ پول دریافت نمیکنم در ازای اون چیزی که حق منه و من در این مورد هم حرف میزنم. بنابراین اون این صحبتها رو بیان میکنه تا شاید من حس بدی بگیرم که در این مورد دیگه صحبت نکنم. اما من این چیزا حالیم نیست. دانا خودش میدونه که ما به اندازه‌ی کافی‌ پول نمیگیریم و اون تمام گزینه‌های ما رو برای اسپانسر پیدا کردن از بین برده چون با رییبوک قرار داد دارند. ما میتونیم قرار داد با رییبوک رو کنار بگذاریم و برگردیم به تبلیغات دور زمین.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.