چارلز اولیویرا در فکر مسابقه در مقابل کانر، تونی و یا پویریر

چارلز ”دوبرانکس“ اولیویرا در مسابقه‌ی بعدی خود به دنبال یکی‌ از مدعیان اصلی‌ دسته سبک وزن میباشد. سابمیشن آرتیست برزیلی ۷ برد پیاپی در کارنامه دارد و در آخرین مبارزه ی خود موفق شد که کوین لی را از طریق گیوتین چوک شکست دهد. اولیویرا در اینستاگرم و با انتشار عکس خود و ۳ مبارز سرشناس دسته سبک وزن، کانر مک گرگور، تونی فرگوسن و داستین پویریر، از تمایل خود به این مبارزات نوشت:

من فقط میخوام بدونم که چه کاری بیشتر باید انجام بدم تا این شانس نصیبم بشه (مسابقه در مقابل مبارزان رده بالا) چون من ۷ برد پیاپی دارم. ۵ سابمیشن و ۲ ناک اوت و من برای مبارزه و جنگ درون اوکتاگون به دنیا اومدم.

اولیویرا در حال حاضر جایگاه ششم را در رده بندیهای دسته سبک وزن یو اف سی در اختیار دارد.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.