جان کاوانا: کانر بازنشسته است اما در صورت بازگشت به سه حریف فکر می‌کنیم

conor coach

کانر مک گرگور پس از پایان رویداد ۲۵۰ باری دیگر از دنیای ‌ام ام ‌ای خداحافظی کرد. بسیاری اما اعلام بازنشستگی او را جدی نگرفته و بیشتر دلیل این کار کانر را گرفتن توجه دانستند. کانر مک گرگور که پس از شکست دادن دونالد سرونی از تمایل خود به برگزاری سه مسابقه در سال ۲۰۲۰ صحبت کرده بود، با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم همکاری یو اف سی‌ با خواسته‌های وی، از بازنشستگی خود خبر داد. جان کاوانا مربی‌ ستاره ایرلندی در جواب فردی که از او پرسیده بود که آیا کانر هنوز در دوران بازنشستگی به سر میبرد گفت: 

بله، تا جایی‌ که من میدونم بازنشسته شده. این چیزیه که خودش گفته بود مگه نه؟ من نمیتونم کانر رو متقاعد کنم که کاری رو انجام بده. کانر به کانر میگه که چی‌ کار کنه و کسی‌ چی‌ میدونه؟ کسی‌ چی‌ میدونه که در آینده چی‌ پیش میاد؟ اما در حال حاضر بازنشسته است. در صورت بازگشت کانر دوست دارم سه مسابقه برگزار بشه. مبارزه در مقابل گیچی، من عاشق اون مسابقم و عالی‌ میشه. تریولوگی (سه گانه) در مقابل دیاز و ریمچ با حبیب. این سه مسابقه‌ای هستند که من خیلی‌ به اونا علاقمندم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.