رز نامایوناس: مبارزه‌ی ویلی ژانگ – یوانا ینجیچک بهترین مسابقه‌ی سال نیست

rose namajunas

ویلی ژانگ در رویداد یو اف سی‌ ۲۴۸ و در یکی‌ از دیدنی‌‌ترین مسابقات سال از کمربند قهرمانی خود در مقابل یوانا ینجیچک دفاع کرد. اریل هلوانی در شو تلویزیونی خود از رز نامایوناس قهرمان سابق دسته نی وزن یو اف سی‌، در مورد آن مسابقه که جزو بهترین مبارزات سال بوده است سوال کرد. نامایوناس در جواب گفت: 

مسابقه‌ی فوق‌العاده‌ای بود و هر دوی اونها بدون شک درنده و وحشی هستند. مشکل من با این وقتیه که صحبت بهترین مسابقه‌ی سال در مورد این بازی میشه و فکر نمیکنم که این چیز خوبی‌ باشه. این فکر خوبی‌ نیست که “مسابقه‌ی سال” رو با طرز نگاهی‌ که دیگران “مسابقه‌ی سال” رو در ذهنشون قلمداد میکنند انتخاب کرد. در بهترین مسابقاتی که مردم انتخاب میکنند دفاع کردنی وجود نداره (عدم تاکتیک دفاعی در مواجه شدن با حملات حریف). من به کسایی که در مسابقات زیاد ضربه میخورند و آسیب میبینند نمیگم بهترین مسابقه‌ی سال. میدونید بهترین مسابقه چه مسابقه‌ای بود؟ مسابقه‌ی جاش امت در مقابل شین بورگوس. اون یک نمایش عالی‌ بود که بین ۲ استایل مختلف رقم خورد. به نظر من اون بهترین مسابقه‌ی سال بود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.