دَن هوکر به دنبال اِل کوکویی

dan hooker

با وجود اینکه فقط چند روز از شکست دن هوکر در برابر داستین پویریر میگذرد، فایتر سرسخت نیوزیلندی اکنون نگاهش را به تونی ”ال کوکویی“ فرگوسن دوخته است. هوکر بتازگی با انتشار یک ویدیو به صحبت های ”گنگستر آمریکایی“ (چِیل سانن) واکنش نشان داد و فرگوسن را به چالش کشید.

سانن – تونی الان آماده مبارزست و به یک حریف احتیاج داره… فکر کنم هر کی اول دستشو ببره بالا این فایت رو دریافت میکنه و پیش بینی من میدوین کیه؟ هوکر.

هوکر – بهشون بگو چیل.

سانن – مطمئنم که هوکر داره به عملکردی که مقابل پویریر داشت افتخار میکنه… یک جنگ فوق العاده بود… ضمنا این رو هم میدونم که هوکر هنوز بدجوری تشنه دستاوردهای بزرگه و در حال حاضر انگیزش از گذشته هم بیشتر شده…

هوکر – دقیقا.

سانن در ادامه – هوکر چند روز به به استراحت احیاج داره و بدن خودش رو خوب میشناسه… اون خوب میدونه که به چند ماه استراحت احتیاج نداره و حدس میزنم یه ده روزی طول بکشه تا دوباره تمرینش رو شروع کنه. هر کدوم از اونا (پویریر یا هوکر) اسم تونی رو صدا بزنه، فایت با تونی رو دریافت میکنه…

هوکر – واقعا داره فکر من رو میخونه (سانن)…

ستاره نیوزیلندی در کپشن این ویدیو نوشت – تونی رو به من بدید.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.