ساحل سراج به سازمان ”برِیو سی اِف“ پیوست

sahil siraj

ساحل سراج (۴ برد – ٠ باخت) مبارز بدون شکست افغان بزودی در سازمان ”برِیو کمبات فِدِرِیشِن“ مبارزه خواهد کرد. سازمان BraveCF بازگشت خود را پس از وقفه ناشی از ویروس کرونا اعلام کرد و بزودی با دو رویداد پیاپی در پایتخت کشور رومانی مبارزات خود را از سر می گیرد.

سراج در تاریخ ٢٧ جولای برابر با ۶ مرداد در شهر بخارست به مصاف ماسیِک گرژفسکی لهستانی (۶ برد و ۵ باخت) خواهد رفت. سراج در گفتگویی با خبرگزاری فایتر دیلی خبر مبارزه اش را تایید کرد و گفت:

بله با برِیو قرارداد امضا کردم… فعلا یک فایت امضا کردم…. اگر بِخِیر (ایشاللا) این مبارزه را بردم، یک قرارداد پنج فایتی با BRAVE می نویسم ولی فعلا یک فایت بستم… الان هم در استکهلم هستم و با تیم ”آلستارز“ ALLstars تمرین میکنم و آمادگی میگیرم برای فایت… دو هفته اینجا در قرنطینه تمرین میکنم و بعد از اون بِخِیر به کشور رومانی سفر می کنیم…

کیک بوکسر سابق افغان در چهار مبارزه حرفه ای خود در ورزش ام ام ای، تمامی حریفان خود را از طریق ناک اوت در هم کوبیده است. حریف او گرژفسکی از تجربه بالایی برخوردار است و سابقه مبارزه در سازمان های بلاتور و کیج ووریرز در کارنامه او دیده می شود.

سازمان بحرینی Brave Combate Federation یکی از بزرگ ترین سازمان های برگزار کننده مسابقات ام ام ای در آسیا (بزرگ ترین در خاورمیانه) بشمار می رود و در تاریخ ٢٠ و ٢٧ جولای دو رویداد پیاپی را در شهر بخارست برگزار میکند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.