داستین پویریر: ترجیح میدم با حبیب مسابقه بدم تا با کانر

Dustin Poirier

داستین پویریر که شکست در مقابل کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف را در کارنامه‌ی خود دارد ترجیح میدهد تا با حبیب نورماگومدوف در ریمچی احتمالی‌ روبرو شود. در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ ای جانکی پویریر گفت:  

اگه صحبت کمربند نبود و تنها صحبت میراث من بود، خیلی‌ دوست داشتم که حبیب رو شکست بدم. هیچکس تاحالا موفق به شکست دادنش نشده. هیچ کس تاحالا اون قله رو فتح نکرده. خیلی‌ دوست دارم که اولین نفری باشم که این کارو انجام میده. تاریخی میشه. افسانه‌ای و خارق العاده میشه. این چیزیه که میخوام انجام بدم. من به دنبال انتقام نیستم و احساس دشمنی ندارم. من آدم بالغی هستم، این چیزها رو در دلم نگه نمیدارم. من خونواده دارم و این برای من بیزنسه (کسب و کار). وقتی‌ جوونتر بودم شاید میخواستم که با کانر یا با کسایی که من رو شکست دادن مسابقه بدم اما الان من با همه‌چیز راحت هستم. من با رکوردم، با کارهایی که انجام دادم، با مسابقاتی که داشتم راحتم. در اون مسابقاتی که شکست خوردم درس‌هایی‌ آموختم و سعی‌ کردم که به جلو حرکت کنم. بنابراین خیلی‌ دوست دارم اولین نفری باشم که حبیب رو شکست میدم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.