خورخه ماسویدال: در نهایت بی‌ رحمی عثمان را تمام می‌کنم

jorge masvidal kamaru usman

دو دشمن دیرینه‌ی دسته‌ی ولترویت خورخه ماسویدال و کامارو عثمان برای عنوان قهرمانی شنبه شب به مصاف هم میروند. ماسویدال در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت: 

جلوی تمام دنیا و در نهایت بیرحمی میکشمش (ماسویدال معمولا پیش از مبارزاتش از بپتایز کردن حریفانش صحبت می کند و منظور او فرستادن آنها به دنیایی دیگر است). در حالیکه بدنش برای تنفس به نفس نفس افتاده من دستهامو بالا میگیرم. من اون رو میکشمش که دنیا اینو ببینه، مسابقه‌ی بسیار خشنیه. همونطور که در مسابقه‌ی نیت، تیل و اسکرن گفتم و تمام مسابقاتی که انجام دادم، من هر چی‌ در وجودم هست رو برای بیهوش کردن طولانی مدت اون به کار میگیرم. من دوست ندارم که اون دگمه رو فشار بدم که بیهوش بشن و پس از اون بیدار شن و با داور کشتی‌ بگیرن (اشاره به کسانی که پس از ضربه خوردن و در حالت گیجی به جای حریف با داور بازی گلاویز میشوند) نه نه نه، شما من رو میشناسید. من میخوام اون دگمه رو پایین نگه دارم. میخوام مطمئن باشم که وقتی‌ به دنیا برگشتی‌ در آمبولانس باشی‌ و کورنرمن تو به تو بگه که چه اتفاقی افتاده چون هیچ چیزی رو به یاد نمیاری. مخصوصا در مقابل کسی‌ مثل عثمان، هیچ بدم نمیاد اگه داور در متوقف کردن بازی غفلت کنه تا من چند ضربه دیگه بزنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.