واکنش دانا وایت به عملکرد ضعیف داور جوزه آلدو – پیوتر یان

dana white

نبرد پیوتر یان در مقابل جوزه آلدو یکی‌ از سه تایتل فایتی بود که در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۱ برگزار شد. جوزه آلدو با وجود عملکردی خوب در مقابل حریف روسی، در راند پنجم و با ناک اوت فنی‌ بازی را واگذار کرد تا پیوتر یان به قهرمان جدید خروس وزن یو اف سی‌ تبدیل شود. عملکرد داور این بازی با توجه به متوقف کردن دیر هنگام مسابقه با واکنش‌هایی‌ همراه بود. دانا وایت پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ در این مورد گفت: 

وحشتناک، استاپج (متوقف کردن بازی) وحشتناکی بود از سمت داور. خیلی‌ زودتر از اینها میبایستی متوقف میشد. به نظر میرسه که ما در جزیره‌ی فایت میبایستی نظارت بیشتری روی داورهامون داشته باشیم.  

دانا وایت در مورد عملکرد جوزه آلدو گفت: 

خیلیها قبل از بازی گفتن که حق اون تایتل شات نیست اما به نظرم عملکرد خیلی‌ خوبی‌ داشت. اون در مقابل کسی‌ بازی کرد که برای تایتل شات می‌خواست بازی کنه و عملکرد بسیار خوبی‌ داشت. اون هر کاری رو که دوست داشته باشه رو میتونه انجام بده (در مورد آینده‌ی آلدو). 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.