صحبتهای ماسویدال در مورد مسابقه‌ی احتمالی‌ در مقابل کاوینگتون و ادواردز

Jorge Masvidal

پس از شکست خورخه ماسویدال در مقابل کامارو عثمان در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۱ حدس و گمانهای زیادی در مورد حریف بعدی ماسویدال زده شد. در پرس کنفرانس پست فایت این مسابقات از کولبی کاوینگتون و لیون ادواردز به عنوان حریف احتمالی‌ بعدی ماسویدال سوال شد. ماسویدال در پاسخ گفت: 

اون آدم ضعیف و شکننده با کلاه “عظمت آمریکا را برگردونیم”، بدون شک اون حریف بعدی نیست. چون اون با یک کمپ تمرینی کامل از عثمان شکست خورد. ۱۲ هفته وقت داشت و عثمان اون رو تموم کرد. این یارو در سطح خیلی‌ پایینتری از من قرار داره. من در ۶ روز این مسابقه رو قبول کردم و نه صدمه خوردم و نه حتی نزدیک به تموم شدن بودم. بهترین نفس رو نداشتم اما صدمه‌ای هم نمیخوردم. همه این رو میتونستند ببینند، بنابراین حریف بعدی من اون احمق نیست (کاوینگتون). بغیر از تو (خبرنگار) و گزارشگرهای دیگه‌ای که اینجا هستند کسی‌ اون رو نمیشناسه و اون توسط کسی‌ که من در ۶ روز وقت داشتم که در مقابلش قرار بگیرم تموم شد، فکش شکست و از اینجا فرار کرد. 

در مورد لیون ادواردز نمیدونم. اگه ارقام (مبلغ قرار داد) درست باشند یا در مقابل هر کسی‌ که ارقامش درست باشند و من رو به تایتل نزدیک میکنند مبارزه می‌کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.