دیویسون فیگوردو: بناویدز رو دوباره ناک اوت می کنم

deivison figueiredo

مبارزه‌ی قهرمانی دسته‌ی مگس وزن سازمان یو اف سی‌ برای دومین بار یکشنبه صبح بین جوزف بناویدز و دیویسون فیگوردو برگزار خواهد شد. این دو پیشتر و در مسابقات یو اف سی‌ فایت نایت ۱۶۹ برای عنوان قهرمانی به مصاف هم رفته بودند که فیگوردو برنده‌ی آن مسابقه بود. او اما به دلیل اینکه پیش از مسابقه به وزن مورد نظر نرسیده بود موفق نشد که کمربند قهرمانی را از آن خود کند. فیگوردو اما این بار مصمم است تا با پیروزی دوباره به قهرمان جدید این وزن تبدیل شود. در مصاحبه‌ای با بی‌ جی پن او گفت: 

بزرگترین هدف من اینه که کمربند یو اف سی‌ رو ببرم و اگه این کار رو انجام بدم مثل خوابیه که به حقیقت پیوسته. من شانس دوباره‌ای پیدا کردم و اینبار این موقعیت رو از دست نمیدم. خیلی‌ خوشحالم که شرایط داره عادی میشه و خیلی‌ خوشحالم که در ابوظبی مسابقه میدم. برای سفر به ابوظبی و قهرمانی لحظه شماری می‌کنم. 

او در ادامه گفت: 

من بناویدز رو مثل مسابقه‌ی اول ناک اوت می‌کنم و نشون میدم که ناک اوت کردن او در مسابقه‌ی اول ربطی‌ به وزن نداشت. من بازی اون و تمام استراتژی اون رو میدونم، اون هیچ شانسی‌ نداره. بناویدز استقامت خیلی‌ خوبی‌ داره و این باعث میشه که با سرعت گام برداره اما این دفعه من با بازی اون بیشتر آشنا هستم پس اون حتی این شانس رو نداره که به من ضربه بزنه. این اونه که میبایستی نگران باشه. من یک سری چیزها رو تغییر دادم اما پلن اصلی‌ من همونه، یا ناک اوت و یا سابمیشن. 

فیگوردو و بناویدز امروز هر دو سر وزن رسیدند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.