صحبت های هنری سهودو در مورد الکساندر ولکانوفسکی

henry cejudo

هنری سهودو قهرمان سابق و بازنشسته‌ی دسته‌ی خروس و مگس وزن یو اف سی‌ که پس از پیروزی در مقابل دامینیک کروز اعلام بازنشستگی کرد، همچنان الکساندر ولکانوفسکی قهرمان پر وزن را به چالش میکشد. او که با وجود اعلام بازنشستگی همچنان به دنبال سومین کمربند قهرمانی در دسته پر وزن است در مصاحبه‌ای گفت: 

فکر می‌کنم که سومین عنوان قهرمانی من در یو اف سی‌ من رو به بزرگترین مبارز تاریخ دنیای ‌ام ام ‌ای تبدیل میکنه، چون هیچ کسی‌ به غیر از “تریپل سی‌” (قهرمان سه گانه) موفق به انجام این کار نمیشه. 

او در مورد مسابقه‌ی هالووی – ولکانوفسکی گفت: 

فکر کردم که هالووی برده. هالووی برد، متاسفانه این شکلی‌ شد. دلیل اینکه ولکانوفسکی رو چلنج کردم چون برای من اون مچ آپ بهتریه. اون تنها ۲ اینچ از من بلندتره بنابراین فکر می‌کنم که اون مچ آپ بهتریه برای من اگه قرار باشه ما یه روزی با هم مبارزه کنیم – اگه اون اینقدر نمیترسید و قرار داد این مسابقه‌ی لعنتی رو امضا میکرد. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.