دانا وایت: ابوظبی پایتخت جدید مبارزه در دنیاست

dana white

شهر لاس وگاس که مشهور به پایتخت مبارزه در دنیاست، از دید دانا وایت اکنون جای خود را به شهر ابوظبی واگذار کرده است. وایت در مصاحبات مطبوعاتی یو اف سی فایت آیلند در این رابطه گفت.

ما تموم فایت های بین المللیمون رو اینجا (جزیره یاس، ابوظبی) میاریم… بنابراین بزرگ ترین و خفن ترین فایت های آینده ما اینجا برگزار میشن. اگر شما به لیست قهرمان های یو اف سی نگاه کنین، می بینین که قهرمانای ما از کشورای مختلف هستن و به خاطر این بزرگ ترین فایت های ما در آینده اینجا صورت می گیرن و خدا میدونه تا کی این روال ادامه داشته باشه… به خاطر اینه که میگم خیلی ها در حال حاضر ابوظبی رو به عنوان پایتخت جدید مبارزه در دنیا می دونن. پیش از این لاس وگاس بود… اما در حال حاضر قطعا لاس وگاس نیست…

وایت در ادامه افزود که مبارزه بعدی حبیب نورماگومدوف، دیدار آدسانیا – کاستا و مبارزه احتمالی ویلی ژانگ در مقابل رز نامایوناس از جمله مبارزاتی هستند که قرار است در جزیره یاس برگزار شوند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.