درن تیل در صورت برد در مقابل رابرت ویتیکر تایتل شات می‌خواهد

darren till

در مین ایونت مسابقات یو اف سی‌ فایت آیلند ۳ درن تیل به مصاف رابرت ویتیکر میرود. مبارز انگلیسی که در آخرین دیدار خود و در دیداری نه چندان جذاب از سد کلوین گستلوم گذشت، بر این باور است که در صورت برد میبایستی با برنده‌ی بازی آدسانیا – کاستا نبرد کند. تیل در روز مصاحبات اخیر فایت آیلند ٣ گفت: 

اگه شنبه شب ویتیکر رو شکست بدم تنها بازی قهرمانی باقی‌ میمونه. من به میدل ویت اومدم و خیلیها‌ گفتند که من تنها ۲ بازی انجام دادم اما شما به ۲ بازی من نگاه کنید. دلیل صحبت من اینه که فایترهای جوون یا خیلی‌ از مبارزان دیگه‌ی یو اف سی‌ بعضی‌ وقتها مسابقات رو قبول نمیکنند، شما باید ریسک‌های بزرگی‌ کنید تا نتیجه بگیرید. من وقتی‌ استیفن تامپسن رو در لیورپول شکست دادم درخواست تایتل شات نکردم، فکر نمیکنم که اون موقع سزاوارش بودم. اما الان اگه رابرت ویتیکر رو شنبه شکست بدم، که البته کار بزرگیه و فتح اون قله آسون نیست، تنها مسابقه‌ای که برای من باقی‌ میمونه مبارزه برای تایتله. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.