گوستافسون: این من بودم که دماغ وردوم رو شکستم نه اون

werdum gustafsson

الکساندر گوستافسون و فابریسیو وردوم خاطرات مختلفی از آخرین اسپارینگ خود به خاطر دارند. گوستافسون چندی پیش گفت که او و قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی حدود ده سال پیش اسپارینگ (مبارزه تمرینی) شدیدی با هم داشتند و او برنده میدان شد.

وردوم در جواب اظهارات گوستافسون گفت که بینی او فقط یک شکاف جزئی برداشت. وردوم افزود که او پس از یک ضربه زانو در کلینچ به صورت گوستافسون صدمه زد که نتیجه آن پنج بخیه بود. ستاره سوئدی دیروز در مصاحبات یو اف سی فایت آیلند ٣ در این رابطه گفت:

وردوم دماغ من رو نشکست. این من بودم که دماغش رو شکستم… فکر کنم حدود ده سال پیش بود و اسپارینگ خوبی با هم داشتیم و با تمام قدرت این کار رو انجام دادیم… من یه فایت داشتم که یادم نمیاد مقابل کی بود و اردوی تمرینی داشتم… وردوم هم مثل من کمپ تمرینی داشت… خلاصه داستان این که من زدمش و “بَد” زدمش…

گوستافسون برای رویارویی با وردوم به دسته سنگین وزن یو اف سی پیوسته و صبح روز یکشنبه در جزیره یاس با فایتر سنگین وزن برزیلی روبرو خواهد شد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.