مارلون مورائس در مورد دریافت نکردن تایتل شات استرلینگ: دانا وایت میخواد خون ببینه

marlon moraes aljamain sterling

الجمین استرلینگ در آخرین بازی خود موفق شد که کوری سندهیگن را از طریق ریر نیکد چوک شکست دهد. استرلینگ که ۱۹ برد را در کارنامه‌ی خود دارد تنها موفق به ناک اوت کردن ۲ مبارز شده و اکثر بردهای او از طریق سابمیشن و با رای داوران بوده است. مارلون مورائس مبارز دسته‌ی بنتم ویت سازمان یو اف سی‌ در صحبتی‌ با کانل یوتوبی مای ام ام ‌ای نیوز در مورد الجمین استرلینگ و دلیل دریافت نکردن تایتل شات او صحبت کرد:

دانا وایت خودش طرفدار ورزش ام ام ‌ای هستش. اون طرف داره فایتینگه. فکر نمیکنم که اون دوست داشته باشه مسابقاتی رو ببینه که یک فایتر به دنبال کشتن اون یکی‌ حریفه درحالیکه حریف یا فرار میکنه یا بغل میکنه و یا میترسه که ضربه‌ای بخوره. فکر می‌کنم که دوست داشته باشه که طرف مقابل هم ضربه بزنه و تلافی کنه. که اگه اولی‌ ناک اوت نشه دومی‌ ناک اوت بشه. فکر می‌کنم این چیزیه که دانا وایت و هواداران دوست دارند که ببینند. فکر می‌کنم که مردم یه ذره حوصلشون سر رفته. فکر می‌کنم که تک تک هواداران و دانا وایت میخوان که خون ببینند. اون میخواد که یکی‌ اون یکی‌ رو ناک اوت کنه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.