توصیه‌ی دنیل کورمیر به استیپه میوچیچ و واکنش میوچیچ

miocic cormier

مبارزه ی تریولوگی (سه گانه) دنیل کورمیر در مقابل استیپه میوچیچ در تاریخ ۱۶ آگست و در لاس وگاس برگزار میشود. کورمیر پس از ورود به دسته سنگین وزن موفق شد که با شکست میوچیچ کمربند قهرمانی را از وی برباید. میوچیچ اما پس از ۱ سال دوری از میادین مبارزه و در بازگشت دنیل کورمیر را شکست داد تا عنوان قهرمانی را دوباره از آن خود کند. دنیل کومیر که از این بازی به عنوان آخرین مبارزه‌ی خود یاد می‌کند با توجه به کوچکتر بودن قفس مبارزه خطاب به میوچیچ در شو تلویزیونی هلوانی گفت:

من عاشق مبارزه کردن در اِیپِپکس (محل مبارزه) هستم. اون پای قدیمی‌ درست در جلوی منه که بگیرمش. من مثل کورتیس بلیدز عمل می‌کنم. اگه شما به دنبال یه مسابقه‌ی ۲۵ دقیقه‌ایه ایستاده هستین این اتفاق نمیفته. امیدوارم که استیپه کفشهای کشتیش رو با خودش بیاره چون با توجه به قفس کوچکتر صحبت سینگل لگ (فن زیر کاسه)، سینگل لگ، سینگل لگ و کشتیه. ببخشید ولی‌ این اتفاقیه که قراره بیفته. 

استیپه میوچیچ در مورد اندازه‌ی قفس اپکس آرنا و رقیب خود گفت: 

زوایا و مسائل خیلی‌ زیادی هستند، هل دادن شما به سمت قفس، نداشتن اون ۵ فیت اضافه. معلومه که ما بیشتر تمرین کشتی‌ کردیم. اون گفته که کفشهای کشتیم رو با خودم بیارم. مسلما میخواد که بام کشتی‌ بگیره اما همه‌ی مسابقات ایستاده شروع میشن، اینو یادتون نره. ببینیم چی‌ میشه. منو بزن زمین پس. قراره کشتی‌ بگیریم؟ خیال کردم که قراره با هم فایت داشته باشیم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.