ویسنته لوکه، نیت دیاز را به چالش کشید

vicente luke

در مسابقات یو اف سی‌ وگاس ۵ که امروز صبح به پایان رسید ویسنته لوکه موفق شد که رندی براون را در نبردی یک طرفه و در راند دوم متوقف کند. لوکه که یکی‌ از سرسخت‌ترین مبارزان ولترویت میباشد در مصاحبه‌ای پس از بازی در مورد نیت دیاز گفت: 

نیت دیاز خیلی‌ قابل احترامه، همه میدونند که اون چه توانایی‌‌هایی‌ داره و به چه موفقیت‌هایی‌ رسیده. بنابر این فکر می‌کنم که اون اسم بزرگیه حتی با اینکه من در رنکینگ جایگاه بهتری دارم در مقایسه با اون. فک می‌کنم اون اسم من رو خیلی‌ بزرگ میکنه برای همینه که میخوام باش مسابقه بدم. مسابقه‌ی خیلی‌ مهیجی میشه به نظرم. مردم صحنه‌های برتر مسابقات من رو ببینند، صحنه‌های برتر مسابقات نیت دیاز رو ببینند، این مسابقه نمیتونه بزرگ نباشه. حقیقتش اینه که نمیدونم که آیا یو اف سی‌ این رو بخواد یا نه اما به نظر من نیت یه فایتره و فایترها مسابقه میدن. من فایتری هستم که درمقابل هر کسی‌ که در مقابل من قرار بدن مسابقه‌ی مهیجی رو ارائه میدم. نیت به دنبال مسابقه‌ی بزرگیه، من نمیتونم از طریق کل کل کردن فروش اون رو زیاد کنم اما این کار رو از طریق مبارزه انجام میدم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.