حمله زبیت به رودریگز و به چالش کشیدن ولکانوفسکی

zabit

مبارزه زبیت مگومدشریپوف در مقابل یاییر رودریگز پس از مصدوم شدن مچ پای رودریگز مجددا کنسل شد. رودریگز پیش از این نیز یک بار به دلیل آسیب دیدگی از مبارزه در مقابل زبیت کناره گیری کرد و مدتی پس از آن با زامبی کره ای روبرو شد. زبیت پس از اخبار دیروز دست به توییتر برد و نوشت:

این جالبه که من چند هفته پیش قرارداد فایت رو امضا کردم ولی یاییر این کار رو انجام نداد و یو اف سی هم رسما این مبارزه رو به عنوان فایت اصلی اعلام نکرد. فقط دو دلیل باید داشته باشه – یا اینکه یو اف سی ما رو سر کار گذاشته، یا اینکه یاییر خا** نداره.

زبیت در ادامه پیامی نیز به قهرمان پر وزن یو اف سی فرستاد.

فایت بعدی من (مقابل یاییر) اصلی ترین مدعی رو مشخص میکرد و من بدون مبارزه پیروز شدم. بنابراین فایت بعدی من باید سر تایتل باشه. ولکانوفسکی، میدونم که قهرمان خیلی خوبی هستی و میدونم که از مبارزه کردن با مکس (هالووی) خسته شدی. یک تازه نفس رو امتحان کن. بگذار یک شب به یاد موندنی رو به هواداران هدیه کنیم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.