عدم تمایل دانا وایت به مبارزه‌ی احتمالی‌ حبیب – جی اس پی‌

dana white

حبیب نورماگومدوف درصدد است که پس از ۲ برد دیگر از میادین مبارزه خداحافظی کند تا جامه عمل به خواسته‌ی پدر خود بپوشاند. او که در رویداد ۲۵۴ و برای دفاع از کمربند خود به مصاف جاستین گیچی میرود قصد دارد که در آخرین نبرد خود با جورج سنت پیر روبرو شود. دانا وایت چندی پیش گفته بود که اگر حبیب پس از ۲ مبارزه‌ی دیگر بازنشسته میشود او خواسته‌ی حبیب را عملی‌ می‌کند. پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ اما در صحبتهای اخیر خود با تی اس ان از عدم تمایل خود نسبت به این مبارزه‌ی احتمالی صحبت کرد:

ببینیم مبارزه با گیچی چطور پیش میره، همون طور که میدونید اول اون مسابقه باید برگزار بشه. ما به تازگی جی اس پی‌ رو استخدام کردیم، اون گزارشگر فرانسویمونه. من بیشتر علاقه دارم که اون رو اینجا ببینم. شما ورزشکاران کمی‌ رو می‌بینید که در اوج خداحافظی کرده باشند. جی اس پی‌ این کار رو انجام داده و این کار رو خیلی‌ خوب انجام داده. اون پولش رو در آورده و احتیاجی به پول نداره. اون الان برای ما و در سمت دیگه‌ای کار میکنه و من خیلی‌ دوست دارم که در اوج خداحافظی کرده باشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.