کورتیس بلیدز به چلنج دریک لوییس جواب مثبت داد

curtis blaydes

در مسابقات یو اف سی‌ وگاس ۶ دریک لوییس موفق شد تا الکی اولینیک را در راند دوم شکست دهد. او پس بازی از کورتیس بلیدز، فرانسیس انگانو و اوریم به عنوان حریف احتمالی‌ خود در مبارزه‌ی بعدی اسم برد. او در ادامه گفت: 

اگه در مقابل کورتیس بازی کنم عالی‌ میشه. اون تنها کاری که میکنه (در صورت برگزاری بازی) اینه که سعی‌ میکنه من رو بگیره و بغلم کنه و از طریق دسیژن بازی رو ببره. اون نمیاد که من رو تموم کنه اگه این کار رو کنه مشکلی‌ نیست اما باور من اینه که می‌تونم اون رو بزنم زمین و تمومش کنم. 

کورتیس بلیدز هم در واکنش به صحبتهای لییس نوشت: 

مردم از خنده، چالشتو قبول کردم. 

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.