دنیل کورمیر: جاستین گیچی سخت‌ترین حریف حبیب است

daniel cormier

تنها تا چند روز دیگر دنیل کورمیر برای سومین بار به مصاف استیپه میوچیچ قهرمان دسته‌ی سنگین وزن یو اف سی‌ میرود. او که دوست و هم تیمی قهرمان دسته‌ی سبک وزن حبیب نورماگومدوف میباشد در مصاحبه‌ای با یاهو اسپورت در مورد مبارزه‌ی حبیب – گیچی گفت: 

فکر می‌کنم که حبیب با سخت‌ترین حریفی که تاحالا داشته روبرو میشه. فکر می‌کنم که اکثریت آدمهای دنیا گیچی رو سخت‌ترین حریفی که اون میتونه در ۱۵۵ پاوند داشته باشه میدونند. اما فکر می‌کنم که از پسش بر میاد. توانایی‌ اون برای تمرین و رسیدن به این مسابقه و هدف مشترکی که اون و پدرش با هم داشتند باعث شده که اون با هر چیزی که در اطرافش اتفاق میفته کنار بیاد. بعضی وقتها تو هم به چیزایی که موجب انگیزه‌ی تو میشن احتیاج داری و هم به چیزایی که موجب حواس پرتی تو میشن. فکر می‌کنم که مرگ پدر باعث انگیزه‌ی اون میشه. اون حرفه ایه. اون حرفه ای‌ ترین حرفه ایه و اون خودش رو برای این مسابقه در بالاترین سطح قرار میده.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.