دانا وایت: فکر نمیکنم که دنیل کورمیر بازنشسته شه

dana white

مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۲ فردا و در شهر لاس وگاس برگزار خواهد شد. دنیل کورمیر که برای سومین بار به مصاف قهرمان سنگین وزن، استیپه میوچیچ میرود پیشتر گفته بود که این آخرین مبارزه‌ی او پیش از اعلام بازنشستگی خواهد بود. دانا وایت پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ در واکنش به این صحبتها گفت: 

نه این آخرین مسابقه‌ی کورمیر نیست. این البته بستگی به این داره که مسابقه شنبه شب (به وقت آمریکا) چطور تموم میشه. اگه کورمیر به شکلی‌ دیدنی‌ بازی رو ببره این آخرین مسابقه‌ی اون نخواهد بود و با شناختی‌ که من ازش در طول این مدت دارم، اگه ببازه با خودش میگه من نمیتونم اینشکلی خداحافظی کنم. 

استیپه میوچیچ هم در پرس کنفرانس این مسابقات گفت که فکر خداحافظی همواره با او بوده است اما تا حدودی آن را رد کرد. دانا وایت در واکنش به صحبتهای میوچیچ گفت: 

شما من رو میشناسید، وقتی‌ آدمها صحبت بازنشستگی رو به میون میکشند من فکر می‌کنم بهتره که اونها بازنشسته بشن. خیلیها خیال کردن که استیپه میوچیچ میخواد بعد از این بازی خداحافظی کنه اما شما دیدین که اون این رو رد کرد. فکر نمیکنم که هیچ کدوم اینها میبایستی خداحافظی کنه. اونها دو تا از بهترینهای دنیا هستند و هنوز حرفهای زیادی برای گفتند دارن. اما ببینیم چه میشه و مسابقه شنبه شب چطور پیش میره.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.