قرنیه چشم کورمیر در مبارزه اش مقابل میوچیچ آسیب دید

daniel cormier

دنیل کورمیر و استیپه میوچیچ در فایت اصلی یو اف سی ٢۵٢ برای سومین بار مبارزه کردند و استیپه میوچیچ پس از یک مبارزه دیدنی پیروز شد. حریفان هر دو در طول مبارزه به طور غیر عمد انگشتان خود را در چشم همدیگر فرو بردند اما چشم کورمیر آسیب بیشتری دید و پس از پایان مسابقه گفت که چشم چپ او کاملا از کار افتاده بود.

آریل هلوانی خبرنگار کانال ESPN پس از پایان مسابقات دیروز در مورد آسیب دیدگی کورمیر گفت:

کورمیر صبح امروز به من گفت که قرنیه چشم او دچار پارگی شده. زمان بهبودیابی او هنوز مشخص نیست ولی پزشکان گفتند که وی هنوز نیازی به عمل جراحی ندارد. آنها پیش از این کار میخواهند بهبودیابی چشم او را نظارت کنند. کورمیر اواخر شنبه شب از بیمارستان مرخص شد.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.