حبیب نورماگومدوف: تنها در این صورت با کانر مبارزه می‌کنم

khabib nurmagomedov

حبیب نورماگومدوف در ۲۵ اوکتبر برای دفاع از کمربند سبک وزن خود به مصاف جاستین گیچی میرود. او که پیش از اعلام بازنشستگی در فکر ثبت ۳۰ پیروزی بدون شکست میباشد، تمایل دارد که در آخرین دیدار خود مبارزه‌ای با جورج سنت پیر داشته باشد. 

حبیب در مصاحبه‌ای با ار تی اسپرت گفت: 

بعد از مسابقه با گیچی اگه با سنت پیر مسابقه ندم، با هر کسی‌ که در مقابل پویریر برنده شد بازی می‌کنم حالا چه تونی فرگوسن باشه یا مک گرگور. اما این در صورتیه که در مقابل سنت پیر مسابقه ندم. اگه اون به یو اف سی‌ برگرده و قبول کنه که با من مسابقه بده من قبول می‌کنم. چرا؟ چون آخرین باخت اون به سال ۲۰۰۷ بر میگرده و من هم دوران حرفه ایم رو از سال ۲۰۰۸ شروع کردم. ما جمعا ۲۵ ساله که شکست نخوردیم. من صحبت مدت زمان رو می‌کنم نه تعداد مسابقات. فکر نمیکنم که یو اف سی‌ دیگه همچین شانس خوبی‌ گیرش بیاد که مسابقه‌ای به این بزرگی‌ رو تدارک ببینه، حداقل تا ۱۰ سال دیگه. بنابراین سنت پیر نفر بعدیه. اگه هم که نه بگذارید کانر پویریر رو شکست بده، یا تونی اون رو شکست بده و من با اونا بازی می‌کنم. چرا؟ چون در حال حاضر پویریر مدعی بعدیه. ما اون رو شکست دادیم ولی‌ اون برگشت و دن هوکر رو که جز ۵ فایتر برتر این دسته هست رو شکست داد.    

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.