ابراز علاقه فابریسیو وردوم به مبارزه در مقابل فِیدور و برندن وِرا

fabricio werdum

قرارداد فابریسیو وردوم با یو اف سی به پایان رسیده و سازمان بلاتور و وان چمپیونشیپ می توانند خانه جدید قهرمان اسبق سنگین وزن یو اف سی باشند. وردوم در گفتگویی با خبرگزاری ام ام ای جانکی در این رابطه گفت.

من اسکات کوکر رو خیلی دوست دارم و ما با هم تلفنی صحبت کردیم… بلاتور رو هم خیلی دوست دارم… هنوز تصمیمم رو نگرفتم. بلاتور یا وان اف سی. یا یک سوپر فایت در مقابل فیدور امیلیاننکو (در بلاتور) و یا مقابل برندن ورا (در وان). یادتون نره که من پیش از این هم اون (ورا) رو شکست دادم. اون مثل بچه منه و از من می ترسه. اگر رفتم وان چمپیونشیپ، کمربندش رو به راحتی تصاحب می کنم. اصلا شاید لازم نباشه مبارزه کنیم. شاید خودش کمربندش رو به من تقدیم کنه…

وردوم سال ٢٠١٠ در سازمان استرایک فورس فیدور امیلیاننکو را شکست داد و در سال ٢٠٠٨ برندن ورا را در مسابقات یو اف سی ٨۵ مغلوب کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.